نظرات

نظرات کسانی که بازی کرده اند را بخوانید

نظرات کسانی که بازی های اتاق فرار رد را بازی کرده اند را بخوانید

ما اتاق فرار پیچ اشتباه را انتخاب کردیم. معماها واقعا سخت و سرگرم کننده بودند. واقعا ارزش تجربه کردن را داشت.ما کنار هم توانستیم تمام پازل ها را حل کنیم و برنده شویم.

شیرین

ما برای تولد دوستم اتاق فرار را رزرو کردیم. همه بازی رو دوست داشتیم و بعد از آن کلی در موردش حرف زدیم. حیف که نتونستیم برنده شویم.

گروه َشیاطین سرخ

من و دوستام تجربه ترسناکی در اتاق فرار رد اسکیپ داشتیم. خیلی ممنون از بازی های خوبتان. ما منتظر اضافه شدن بازی های جدید به مجموعتون هستیم.

آی تیم

ما برای اولین بار به این مجموعه امدیم و هیچ تجربه قبلی نداشتیم. تمام ۶۰ دقیقه به سرعت باد تمام شد. درست است که نتوانستیم برنده شویم ولی تجربه خیلی خوبی داشتیم.

گروه وحشت

من و به همراه همکلاسی هایم هر دو اتاق فرار پیچ اشتباه و شب هالووین شوم را بازی کردیم تجربه ترسناک و دوست داشتنی داشتیم و به بقیه دوستانمان هم معرفی کردیم.

مینا

رفتار پرسنل مجموعه بسیار خوب و حرفه ای بود. آنها توجه خوبی به جزئیات داشتند. تیم ما توانست در دقایق اخر قفل در را باز کند و برنده شدیم  🙂

فرزاد

این اولین اتاق فراری بود که من تا به حال انجام داده بودم. بازی شب هالووین شوم در یتیم خانه را دوست داشتم و میخوام بازی پیچ شوم را هم انجام بدم.

سعید

ما بازی هالووین شوم را انجام دادیم. باید بگویم که سرنخ ها روال منطقی داشتند و با خط داستانی مطابقت داشتند.

رها

نظرات خود را برای ما بنویسید

مجوز ساماندهی

logo-samandehi

مجوز اینماد

تماس با ما

سعادت اباد صرافهای جنوبی کوچه ۳۵ شرقی

۰۹۱۲۸۳۳۴۰۶۳
info@redescaperoom.com

تمامی حقوق این سایت متعلق به رد اسکیپ روم می باشد