نکته شماره 1: اعضای گروه را ازهر سرنخی که پیدا می کنید آگاه کنید.

اولین قدم در هر اتاق فرار ، جستجوی اتاق است. آن را به طور کامل جستجو کنید و هرچه می توانید پیدا کنید اما فقط پیدا کردن چیزی کافی نیست ، باید با هم تیمی خود ارتباط برقرار کنید. “راهنمای بازی به ما می گوید:” شما نمی دانید چند بار گروههایی را دیده ام که یک نفر در تلاش برای حل معمای است که دیگری قبلاً حل کرده است. “

به نظر واضح است، اما گروه هایی که به صورت صوتی ارتباط برقرار می کنند و با هم همکاری می کنند ، بیشترین شانس موفقیت را دارند. نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که برقراری ارتباط را از لحظه ای که بازی آغاز میشود، شروع کنید.

وقتی وارد اتاق فرار می شوید ، دچار سردرگمی می شوید. سرنخ ها و اسباب بازی های زیادی وجود دارد که می توانید با آنها بازی کنید. برای جلوگیری از غرق شدن بیش از حد ، توصیه می شود که اتاق فرار را کاوش کنید و آنچه را که می یابید به یکدیگر اعلام کنید: “در اینجا قفل شماره است!”، “من چند قطعه پازل را پیدا کردم!” و …

نکته شماره 2: سرنخ ها و پازل ها را در یکجا جمع نمایید.

پیشنهاد می شود تمام پازل هایی را که می یابید در یک مکان قرار دهید تا بتوانید به راحتی به همه سرنخ های خود دسترسی پیدا کنید. زیرا فراموش کردن سرنخی که هنوز حل نکرده اید آسان است و اشیاء زیادی در اتاق وجود دارد. ” زمان را با قرار دادن سرنخ ها در مکانی مشخص مدیریت کنید.”

نکته شماره 3: در صورت نیاز به یک سرنخ ، راهنمایی بخواهید

درچه زمانی باید سرنخ هایی را بپرسید؟ بازیکنان گاهی اوقات از اینکه راهنمایی بخواهند خودداری می کنند زیرا می خواهند به تنهایی مأموریت خود را تمام کنند. اما از آنجا که به شما اجازه می دهند از راهنمایی ها استفاده کنید پیشنهاد می شود که حتی زودتر از موعد سرنخ بخواهید.

یک قانون خوب برای رعایت این موارد: اگر همه شما در اطراف خود ایستاده اید و هیچ کاری انجام نمی دهید ، مهم نیست که چقدر زمان دارید. با صرف ایستادن در اطراف ، وقتتان تلف می شود. گاهی فقط چند دقیقه تا فرار فاصله دارید که وقت تمام می شود.

نکته شماره 4: به راهنمایی ها خوب گوش دهید.

شما می توانید وقتی به کمک نیاز دارید سرنخ بخواهید اما هیچ سرنخ یا راهنمایی فایده ای ندارد مگر اینکه به آن گوش وعمل کنید. وقتی از اواسط بازی درخواست کمک می کنید ، سرنخ راهنمای بازی به شما می گوید آن لحظه دقیق بازی چه کاری انجام دهید. شاید این سرنخ به شما در حل یک معما برای باز کردن بخش جدیدی از اتاق کمک کند ، یا شاید برای پیدا کردن سرنخ های بیشتر برای خارج شدن از اتاق فرار نیاز به ترک این معما باشید. در پایان، همیشه به راهنمای بازی خود اعتماد کنید.

1 Comment

  • Philip James
    Posted نوامبر 21, 2017 at 1:54 ب.ظ

    Enim rutrum sed posuere mattis aut sapien, tortor maecenas pretium eros parturient, nec nunc morbi est phasellus ac, iaculis congue, ut venenatis varius erat. Laoreet odio.

Leave a comment

مجوز ساماندهی

logo-samandehi

مجوز اینماد

تماس با ما

سعادت اباد صرافهای جنوبی کوچه ۳۵ شرقی

۰۹۱۲۸۳۳۴۰۶۳
info@redescaperoom.com

تمامی حقوق این سایت متعلق به رد اسکیپ روم می باشد