اتاق های فرار به سرعت در حال تبدیل به یکی از محبوب ترین فعالیت های تفریحی برای افراد در هر سنی تبدیل می شوند و اگر به دنبال اتاق فرار در تهران هستید ، به دنبال فرار از رداسکیپ نباشید!

– هر کسی می تواند بازی کند

مردم غالباً فکر می کنند که به اندازه کافی باهوش نیستند ، و یا برای بازی های فرار خیلی پیر یا جوان هستند ، اما اینطور نیست. واقعیت این است که برای هرسن و هر سلیقه ای اتاق فرار با ژانرها ، مضامین متنوع وجود دارد. اتق های فرار با تم حوادث ترسناک، جاسوسی، دزدان دریایی، زامبی ها یا هر چیزی دیگری که می توان به آن فکر کرد ، وجود دارند.

-منبع جدید سرگرمی

اگر حوصله تان سر رفته و نمی دانید این آخر هفته چه باید بکنید ، یک اتاق فرار می تواند انتخاب مناسبی باشد. چرا فقط روی مبل بنشینید و یک فیلم را تماشا کنید درحالی که می توانید در آن فیلم باشید !؟ در اتاق فرار ، شما شخصیت اصلی و در حال انتخاب هستید. اتاق های فرار ما طوری طراحی شده اند که کاملاً غوطه ور در بازی باشید.

– اتاق های فرار در واقع فواید سلامتی زیادی دارند!

 اتاق های فرار هم مهارت های حرکتی و هم مهارت های ذهنی را  تقویت می کند. مواردی مانند هماهنگی چشم و آگاهی مکانی را افزایش می دهند. اتاق های فرار همچنین  با ایجاد کارایی عالی در مغز شما در یک محیط سرگرم کننده می تواند حافظه، فراخوان و حفظ را بهبود بخشد.

-اتاق های فرار مانند بازی های ویدیویی در زندگی واقعی هستند

اگر طرفدار بازی های ویدیویی هستید ، اتاق های فرار مانند این هستند که واقعا بتوانید در بازی ویدیویی خود باشید. اگر همیشه می خواستید جهان را نجات دهید، سنگهای قیمتی را پیدا کنید یا معمای یک قتل را حل کنید و… اتاق های فرار برای شما مناسب است. در اتاق فرار شما را به یک دنیای دیگر فرو می برد که موفقیت و شکست در آن  تنها به شما و تیمتان بستگی دارد.

-تم های فراوان و متنوع

در اتاق فرار بسیار تم های زیاد و متفاوتی وجود دارد که گویا هرگز تمام نمی شوند! مضامین مختلفی برای این بازی در سرتاسر جهان وجود دارد! هر اتاق فرار یک سناریوی جدید را با معماهای مختلف به ارمغان می آورد تا شما را برای همیشه سرگرم کند …

Leave a comment

مجوز ساماندهی

logo-samandehi

مجوز اینماد

تماس با ما

سعادت اباد صرافهای جنوبی کوچه ۳۵ شرقی

۰۹۱۲۸۳۳۴۰۶۳
info@redescaperoom.com

تمامی حقوق این سایت متعلق به رد اسکیپ روم می باشد