معمولا افراد قبل از انجام اولین بازی نمی دانند چه انتظاری باید داشته باشند و کدام بازی ای را انتخاب کنید که مناسب آنها باشد. بدون آماده سازی ، تلاش برای فرار می تواند ناامید کننده باشد. به همین دلیل است که در اینجا ما لیستی از چند مرحله را برای بهتر شدن اولین تجربه اتاق فرارشما ایجاد کردیم!

1) قبل از بازی با هم تیمی های خود آشنا شوید.

وقتی صحبت از حل معماها می شود ، همه یک استراتژی یکسان ندارند. خوشبختانه ، در رد اسکیب ، ما فقط تجارب اتاق فرار خصوصی را برگزار می کنیم. این بدان معنی است که شما هرگز در اتاق با افراد غریبه قرار نخواهید گرفت. بنابراین این نکته می تواند آسان باشد. وقتی تصمیم دارید یک بازی را با دوستان ، خانواده یا همکاران بازی کنید ، مهم است که شما و هم تیمی هایتان یکدیگر را بشناسید تا شانس موفقیت شما را افزایش یابد. چند دقیقه قبل از شروع بازی خود وقت بگذارید تا قبل از اینکه خیلی دیر شود ، با طرز فکر بقیه اعضا آشنا شوید.

2) یک بازی را بر اساس موضوع انتخاب کنید، نه سطح دشواری.

اکنون ، ما می دانیم چه فکر می کنید. “آیا بهتر نخواهد بود که مبتدیان ابتدا اتاقهای” آسانتر “را بازی کنند؟” بعضی اوقات بازیهای فرار “آسانتر” ممکن است بازیکنان را به دلیل سادگی معماها درگیر نکنند. در یک وضعیت ایده آل ، شما می خواهید یک بازی را انتخاب کنید که متناسب با  سطح مهارت تیم شما و هم سلیقه شما به اشتراک گذاشته شود. به این ترتیب هر کس این فرصت را دارد که در حین بازی غرق آن شود.

با این حال ، اگر شما ترجیح می دهید تجربه خود را بر اساس دشواری انتخاب کنید ، اشکالی ندارد. از این گذشته ، هر یک از اتاقهای فرار ما موضوع متفاوتی داردو در با هر انتخابی ماجراجویی هیجان انگیزی در انتظار شماست!

3) قبل از بازی در مورد آن تحقیق کنید.

شما هیجان زده هستید به نظر می رسد زمان تا شروع تجربه شما به اندازه کافی سریع پیش نمی رود. اما وقتی وارد بازی شدید ، می فهمید که هیچ تصوری از نحوه کار کردن ندارید. در حال حاضر ، برای برخی ، این ممکن است هیجان انگیز به نظر برسد ، اما برای برخی دیگر ، رفتن به یک اتاق فرار می تواند کمی عصبی کننده باشد. به همین دلیل توصیه می کنیم 5 دقیقه وقت بگذارید تا کمی تحقیق در مورد چگونگی عملکرد قفل های داخل اتاق و بازی انجام دهید.

4) دقیق باشید و رزرو کنید.

اگر برای یک مناسبت خاص برنامه ریزی می کنید ، مهم است که رزرو را از چندین روز قبل انجام دهید. ما همیشه مایل هستیم که در مورد تغییر زمان ، تاریخ ، تعداد بازیکنان و غیره با شما همکاری کنیم اما اگر تصمیم دارید که رزرو خود را لغو کنید ، بهتر است حتماً 12-24 ساعت قبل از بازی خود آن را با ما در میان بگذارید.مهم است که ما به شما یادآوری کنیم که همیشه 10-15 دقیقه زودتر برسید تا توضیحات و راهنمایی های همکاران ما را دریافت کنید.

5) پیش از حد به یک سرنخ خاص توجه نکنید که سرنخ های دیر را فراموش کنید .

حین بازی ممکن است درگیر یک پازل خاص شوید و وقت زیادی را صرف آن کنید به طوری که زمان را فراموش کنید در این مواقع از راهنمایی ها استفاده کنید و زمان را مدیریت کنید

6) خوش بگذرانید!

گاهی فرار مهمترین قسمت این تجربه نیست. بله، پیروزی احساس خوبی دارد ولی هدف اصلی بازی، داشتن یک زمان عالی در کنار دوستان و خانواده با تجربه اتاق فرار است. 60 دقیقه وقت گذاشتن برای دیدن چگونگی واکنش هم تیمی های شما به موقعیت های خاص و دیدن لبخند در چهره همه وقتی در اتاق باز می شود ، می بینید. اتاق های فرار واقعاً تجربه ای متفاوت است.

Leave a comment

مجوز ساماندهی

logo-samandehi

مجوز اینماد

تماس با ما

سعادت اباد صرافهای جنوبی کوچه ۳۵ شرقی

۰۹۱۲۸۳۳۴۰۶۳
info@redescaperoom.com

تمامی حقوق این سایت متعلق به رد اسکیپ روم می باشد