اتاق های فرار یک روش خارق العاده برای گذراندن یک ساعت در کنار دوستان ، خانواده یا همکاران است. تعدادی از مواردی که باید هنگام رزرو اتاق فرار در نظر بگیرید مانند این که آیا قبلاً یکی از آنها را انجام داده اید یا خیر، وجود دارد. اتاق های مختلف یک چالش متفاوت را ارائه می دهند و شما می خواهید مواردی را انتخاب کنید که از نظر گروه شما لذت بخش ترین باشد. در اینجا نکات برتر ما برای انتخاب اتاق فرار ذکر شده است.

  1. سطح دشواری

وقتی به دنبال رزرو اتاق فرار هستید ، می خواهید یکی را انتخاب کنید که نشان دهنده توانایی و تجربه گروه شما باشد. اگر قبلاً هرگز اتاق فرار نرفته اید ، یا گروهی دارید که دارای فرزندان کوچکتر است ، احتمالاً نباید سخت ترین اتاق فراری را انتخاب کنید که برای ارائه وجود دارد!

  1. موضوع اتاق فرار

موضوع اتاق فرار شما انتخاب می کنید بسیار مهم است. در حال حاضر در رد اسکیپ ما دو بازی

پیچ اشتباه

شب هالوین شوم در یتیم خانه

را ارائه می دهیم.

  1. بررسی خلاصه بازی و نظرات مشتریان پیشین

همیشه ارزش این را دارد که قبل از رزرو اتاق فرار ، خلاصه بازی و نظرات تیم های قبل از خود را بررسی کنید زیرا این موارد نشانه ای از اینکه اتاق فرار چقدر خوب است به شما می دهند. چیزهایی که باید در نظر داشته باشید همان چیزی است که مردم در مورد اتاق ها ، خدمات مشتری ، معماها و مکان می گویند.

  1. به ادرس و نحوه دسترسی به مکان توجه کنید

وقتی نوبت به انتخاب اتاق فرار می رسد ، می خواهید یکی را انتخاب کنید که در یک مکان مناسب برای دسترسی شما باشد. این به معنای انتخاب مواردی است که نزدیک به پیوندهای حمل و نقل و نزدیک به امکانات محلی مانند رستوران ها ، کافه ها ، سینما ها یا مراکز فعالیت دیگر باشد.

  1. رزروهای خصوصی یا عمومی

نکته مهمی که باید در نظر بگیرید این است که آیا رزرو شما خصوصی یا عمومی خواهد بود. اگر فقط دو یا سه نفر در گروه شما باشند ، برخی از اتاق های فرار شما را با گروه های کوچکتر ترکیب می کنند تا یک گروه بزرگ را تشکیل دهند. در اینجا در رد اسکیپ، ما هیچ وقت گروه ها را مخلوط نمی کنیم. و فقط گروه شما در بازی خواهد بود.

  1. تعداد بازیکنان

همچنین باید به تعداد بازیکنانی که یک اتاق توسط آنها بازی می شود توجه کنید. اگر یک گروه 10 نفره دارید و همه شما می خواهید همزمان بازی کنید ، پیدا کردن یک اتاق برای همه شما در این کار بسیار سخت خواهد بود. از طرف دیگر ممکن است تکمیل فقط با دو نفر خیلی سخت باشد.

در رد اسکیپ تعداد بازیکنان باید بین 4 تا 8 نفر باشند.

  1. تعداد تیم هایی که موفق به فرار شده اند

بسیاری از اتاق های فرار به طور میانگین نرخ اتمام و زمان اتمام خود را تبلیغ می کنند و این معمولاً سنجش خوبی از مشکل بودن اتاق است. اگر شما یک شخص رقابتی هستید ، وجود محدودیت زمانی به هیجان تجربه اتاق فرار برای شما می افزاید!

Leave a comment

مجوز ساماندهی

logo-samandehi

مجوز اینماد

تماس با ما

سعادت اباد صرافهای جنوبی کوچه ۳۵ شرقی

۰۹۱۲۸۳۳۴۰۶۳
info@redescaperoom.com

تمامی حقوق این سایت متعلق به رد اسکیپ روم می باشد