کار تیمی برای تکمیل بازیهای فرار در اتاق ضروری است و در اینجا در رد اسکیپ شاهد بودیم که انواع مختلفی از تیم ها از طریق درهایمان وارد می شوند که بعضی از آنها موفق تر از سایرین هستند.

هنگام موفقیت در اتاق های فرار ، مهم است که ترکیب خوبی از انواع مختلف بازیکن داشته باشید. در این مقاله ، 5 مورد از رایج ترین انواع بازیکن را که فکر می کنیم بهترین ترکیب برای هر اتاق فرار است ، جمع آوری کرده ایم.

کدام یک هستی؟

رهبر تیم

هر تیم به یک نفر احتیاج دارد ، و اگر نمی دانید کیست ، احتمالاً شما هستید! سرپرست تیم به اعضا می گوید چه باید بکنند ، کجا باید بروند، چه زمانی راهنمایی بخواهند و معمولاً بیشترین سر و صدایی را ایجاد می کنند.

داشتن یک رهبر برای ساماندهی در تیم بسیار مهم است که بتواند پازل ها را به شما بسپارد، اشیاء یافته شده را سازماندهی کند، به زمان توجه کند و ….

جالب است که وقتی شما بازی های زیادی را تماشا می کنید، میبینید اغلب کسی که بازی را به عنوان رهبر شروع می کند، بازی را به عنوان رهبر تمام نمی کند.

استاد ریاضی

اکثر اتاق های فرار حداقل یک شماره پازل در آنها دارند و بنابراین همیشه داشتن یک تیم که استاد ریاضی است بسیار مفید است! باید اعتراف کنم که اعداد مورد علاقه من نیستند ، بنابراین من معمولاً در مورد معماهای ریاضی مختصراً به تماشای جلسات نگاه می کنم ، اما داشتن یک ریاضیدان عالی می تواند بدون نیاز به سرنخ های مختلف به شما در سرعت بخشیدن به اتاق کمک کند.

این شخصیت ممکن است همیشه در تیم نباشد ، اما یکی از مهمترین آنهاست!

شخصیت منطقی

مغز متفکر گروه، کسی که عاشق حل معماها است! معماهای منطقی تعداد زیادی از معماها را در بیشتر اتاق های فرار تشکیل می دهند. بنابراین، وقتی تیم اتاق فرار خود را جمع می کنید، معقول است که شخصی را پیدا کنید که با معماهای منطقی خوب باشد.

این شخص باید بتواند در خارج از چهارچوب فکر کند و طیف وسیعی از راه حل های بالقوه را ارائه دهد. احتمالاً شما باید در اتاق فرار از نمادها استفاده کنید و به دنبال الگوها بگردید و این همان جایی است که فرد منطقی شما بتواند خودش را پیدا کند!

متفکر آزاد

متفکر آزاد نوع شخصیتی است که از نظر ذهنی به جهش های بزرگ می پردازد. آنها می توانند به آسانی یک راه حل صحیح به عنوان راه حلی که دور از ذهن باشند حتی شاید کاملاً خنده دار به نظر برسد، را پیدا کنند. یک متفکر آزاد نقش مهمی است که در یک گروه وجود دارد و در ترکیب با یک رهبر خوب و یک متفکر منطقی محکم ، آنها می توانند تیم موفقی بسازند. شما به کسی نیاز دارید تا ایده ها و راه حل های بالقوه زیادی را در آنجا پرتاب کند و اینجاست که متفکر آزاد در بهترین حالت خود قرار دارد.

عضو  فعال

شما یکی را می شناسید؛ کسی که همیشه به همه چیز صعود می کند ، در حال دویدن است ، هر کمد و در را باز می کند ، مبل ها را بالا می برد و … احتمالاً درجستجو ها و پیدا کردن پازل ها و سایر چالش های اینچنینی فعال ترین عضو تیم شما درخشش خواهد داشت!

اینها برخی از رایج ترین انواع شخصیت های اتاق فرار است ، اما شما کدام یک هستید؟

Leave a comment

مجوز ساماندهی

logo-samandehi

مجوز اینماد

تماس با ما

سعادت اباد صرافهای جنوبی کوچه ۳۵ شرقی

۰۹۱۲۸۳۳۴۰۶۳
info@redescaperoom.com

تمامی حقوق این سایت متعلق به رد اسکیپ روم می باشد