اتاق های فرار به راحتی طراحی نشده اند ، اما اگر از اشتباهات معمول اتاق فرار جلوگیری کنید ، شانس بهتری برای پیروزی در آن خواهید داشت!

معمولا ما در مورد فرار از هر اتاق فرار چندین ایده عالی داریم ، اما دانستن اینکه چه کاری نباید انجام شود مفید است. در اینجا در رد اسکیپ ، تعدادی زیادی از بازیکنان را تجربه کرده ایم که در تلاش برای فرار از اتاق  ناموفق و ناکام بوده اند. خواه یک بازیکن اتاق فرار حرفه ای یا تازه کار باشید ، همیشه صیقل دادن به مهارت های خود بسیار مفید است. مطمئن شوید که برای به حداکثر رساندن موفقیتتان همه کارهای صحیح انجام می دهید، منظورمان تنها شانس موفقیت شما در فرار نیست بلکه لذت بردن  گروه شما از بازی نیز است.

-عدم برقراری ارتباط

بدون شک ، رایج ترین اشتباهی که در اتاق های فرار می بینیم عدم برقراری ارتباط خوب است. کار تیمی در هنگام فرار از اتاق ها مهم است و عدم برقراری ارتباط صحیح ، شما را به شکست نزدیک می کند. مهارت های ارتباطی خوب می تواند در یک اتاق فرار موجب صرفه جویی در وقت با ارزش شما شود و به شما کمک می کند حتی چالش برانگیزترین معما ها را نیز حل کنید.

ارتباطات مهم در اینجا تقسیم وظایف ، به اشتراک گذاری اطلاعات مربوطه و اطمینان از صرفه جویی در وقت با ارزش در کار بر روی پازل ها است.

-استفاده نکردن از موقعیت درخواست راهنمایی

راهنمایی ها تنها به یک دلیل در آنجا هستند؛ برای کمک به شما در موفقیت! هنگامی که شما در یک اتاق فرار هستید، احتمال این وجود دارد که شما ندانید چند پازل برای حل کردن و یا چند اتاق برای اتمام کار باقی مانده است. آیا شما ترجیح می دهید راهنمایی بخواهید و همه معماها را حل کنید و از اتاق فرار کنید، یا بدون راهنمایی برای یک مدت طولانی روی یک پازل گیر کنید که باعث شود شما از تجربه حل همه پازل های موجود در بازی جلوگیری کند؟

همچنین می توانید قبل از ورود به اتاق ، درباره استراتژی بازی خود تصمیم بگیرید. شما نمی خواهید وقت گرانبهای خود را در اتاق هدر دهید و در مورد نکات مثبت و منفی درخواست سرنخ بحث کنید وقتی می توانید قبل از ورود زمان بگذارید و تصمیم بگیرید.

همه سرنخ های ما در یک مقیاس کشویی کار می کنند ، بنابراین سرنخ اول شما را در یک مسیر صحیح قرار می دهد، سپس سرنخ های دیگری برای هر معما وجود خواهد داشت که به طور فزاینده شما را به سمت راه حل صحیح سوق می دهد .

-جستجوی شما کافی نیست

وقتی وارد اتاق فرار می شوید ، مهم است که در هر گوشه ای از اتاق برای سرنخ های احتمالی جستجو کنید. انتظار ندارید که همه چیز درست در مقابل شما باشد، باید هر اینچ از اتاق را بررسی کنید تا همه سرنخ های لازم برای حل معماها را بدست آورید.

نگران این نباشید که احمقانه به نظر بیاید یا فکر کنید ، “اوه نه، آنها چیزی را در آنجا قرار نمی دهند.” ما به ما اعتماد کنید! تنها چیزی که می خواهیم اینست که شما از زور بیش از حد استفاده نکنید که چیزی را در اتاق بشکند.

-نگه داشتن یک معما برای خودتان

تقسیم و کار کردن روی معماهای مختلف در اتاق فرار بسیار مهم است ، اما همچنین مهم است که یک نفر همه معماها را به هم نریزد و سعی کند آنها را به تنهایی حل کند. هیچ چیز بدتر از آن نیست که یک شخص تصمیم بگیرد یک معما یا بازی خاص را حل کند و اجازه ندهد که شخص دیگری در تیم کند. شما با انجام این کار وقت ارزشمند تیم را هدر خواهید داد ، بنابراین این عادت را کنار بگذارید ، اجازه دهید شخص دیگری دست به کار شود و به کار دیگری ادامه دهید.

-توجه نکردن به آموزش ها

می دانیم که شما برای شروع کار در اتاق فرار هیجان زده اید و فقط می خواهید اتاق را گشت و گذار کنید ، اما بسشار مهم است که به آموزش های مقدماتی قبل از اتاق و همچنین فیلم هایی که ممکن است در طول بازی برای شما پخش شما شود توجه داشته باشید. اگر توجه نکنید ، ممکن است چیزی از دست بدهید! هر آنچه که در اتاق اتفاق می افتد، خواه یک فیلم باشد، یا یک جلسه توجیهی قبل از بازی، ممکن است سرنخ های مهمی داشته باشد که بتواند به شما در فرار کمک کند.

3 Comments

 • Adam Brown
  Posted نوامبر 21, 2017 at 1:53 ب.ظ

  Magna in repudiandae tincidunt, tellus turpis a quis pulvinar metus. Enim rutrum sed posuere mattis aut sapien, tortor maecenas pretium eros parturient, nec nunc morbi est phasellus ac, iaculis congue, ut venenatis varius erat. Laoreet odio.

  • Philip James
   Posted نوامبر 21, 2017 at 1:54 ب.ظ

   Tortor maecenas pretium eros parturient, nec nunc morbi est phasellus ac, iaculis congue, ut venenatis varius erat. Laoreet odio.

   • Adam Brown
    Posted نوامبر 21, 2017 at 1:55 ب.ظ

    Arcu velit leo turpis congue eros, mattis magnis lectus amet justo. Ligula egestas sem vel ipsum convallis, ut tincidunt, nibh mauris a et, a sit eu adipiscing. Ut erat posuere ultricies libero orci sed.

Leave a comment

مجوز ساماندهی

logo-samandehi

مجوز اینماد

تماس با ما

سعادت اباد صرافهای جنوبی کوچه ۳۵ شرقی

۰۹۱۲۸۳۳۴۰۶۳
info@redescaperoom.com

تمامی حقوق این سایت متعلق به رد اسکیپ روم می باشد